Deski

Dom w dobrym stylu: podłogi drewniane

W asortymencie naszego salonu podłóg i drzwi znajdą Państwo stylowe podłogi drewniane, pasują zarówno do klasycznych, jak i do nowoczesnych pomieszczeń. Atrakcyjny design, szeroka oferta kolorystyczna, korzystna cena zakupu, a przy tym wytrzymałość na lata: to najważniejsze cechy desek podłogowych dostępnych w naszej ofercie.

Solidne drewno dla miłośników natury

Jeśli poszukują Państwo trwałego, estetycznego i funkcjonalnego pokrycia podłogowego, które wprowadzi do wnętrza przytulną i naturalną atmosferę, podłoga drewniana jest właściwym wyborem. W naszym salonie znajdują się wyłącznie propozycje pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się wieloletnim zaufaniem w branży.

Warto wymienić wśród nich takie firmy jak:

  • Barlinek,
  • Baltic Wood.

Drewniane inspiracje w salonie Domator

Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z ofertą podłóg drewnianych, które znajdują się w naszym salonie w miejscowości Główienka. Jest to niewielka miejscowość, w niedalekiej odległości od Poznania i Kiszkowa, znajdująca się na terenie gminy Pobiedziska. Wizyta w salonie to okazja do zaczerpnięcia inspiracji aranżacyjnych, możliwość uzyskania profesjonalnej porady, a także konkurencyjna oferta cenowa.